Uživatel nepřihlášen
Z kuchyně Gaming
RSS kanál blogu
Píše: Viwa Repulsive - Rubrika: Blogy
Blog nevyjadřuje názor redakce Zing, více zde.
Z kuchyně Gaming

Herní Novinky - Srpen 2017

Neděle 6.8.2017 23:29 - Autor: Viwa Repulsive
To se mi líbí

Herní Novinky - Srpen 2017Herní Novinky - pravidelný video měsíčník zaměřený na počiny, které nás čekají během měsíce. Vychází toho hromady, ale jen máloco stojí za řeč. Nebojte se nahlédnout do mého výběru, mohlo by vám totiž něco zajímavého utéci.

 

Tak jsem si řekla, že to tedy zkusím. Po měsících pravidelného vydávání mého video-měsíčníku Herní Novinky jsem pomalu posbírala odvahu, vydat se se svým dílem trochu do světa. Nic extrémně profesionálního to není, ale práci to dá, užitečné to pro pár jedinců podle mě bude, tak proč do toho neskočit po hlavě na jednom z mých nejoblíbenějších webů zabývajících se hrami.

Co od Herních Novinek můžete čekat? Shrnutí nejzajímavějších počinů, které vychází během daného měsíce. A podle čeho vybírám? Čistě subjektivně podle toho, co na mě zapůsobí v prvních pár vteřinách alespoň trochu nadějně. Ani byste nevěřili, kolik toho každý měsíc vychází. Červenec byl kritickým extrémem, kdy jsem procházela přes 350 počinů. Upřímně, málem jsem se z toho zcvokla...

Co si od sdílení s místními čtenáři slibuju? Snad konstruktivní kritiku, která mě posune dál. Video je tvořeno hlavně pro mou komunitu, která mě už zná jako osobu, proto jsou krom informací řečeny i moje osobní postřehy, názory a myšlenky. Přeju příjemnou podívanou!

Seznam her zmíněných ve videu:

K srpnovému předplatnému PS+ jsou od 1.8. k dispozici:

 • PS4 – Just Cause 3 & Assassin‘s Creed: Freedom Cry
 • PS3 – Super Motherload & Snakeball
 • PS Vita - Downwell & Level 22
 1. Redeemer (1.8.) PC
 2. Fidel Dungeon Rescue (1.8.) PC
 3. The Initiate (1.8.) PC
 4. The Monster Inside (1.8.) PC (Free to Play)
 5. Aztez (2.8.) PC
 6. Descent – Silence of Mind (2.8.) PC
 7. acoma (2.8.) PC, XOne
 8. This Merchant Life (3.8.) PC
 9. Cash Crop (3.8.) PC
 10. Distorted Reality (5.8.) & Deltaplan Simulator (3.8.) PC
 11. Flux8 (8.8.) PC
 12. LawBreakers (8.8.) PC, PS4
 13. Hellblade: Senua‘s Sacrifice (8.8.) PC, PS4
 14. Batman: The Enemy Within (8.8.) PC, PS4, XOne
 15. Startup Company (11.8.) PC
 16. Agents of Mayhem (15.8.) PC, PS4, XOne
 17. >observer_ (15.8.) PC, PS4, XOne
 18. Project Remedium (21.8.) PC
 19. White Day: A Labyrinth Named School (22.8.) PC
 20. The Escapists 2 (22.8.) PC, PS4, XOne
 21. Distrust (23.8.) PC
 22. Hello Neighbor (29.8.) PC, XOne
 23. Absolver (29.8.) PC, PS4 29,99 (XOne)
 24. Bannerman (31.8.) PC
 25. Life is Strange: Before the Storm (31.8.) PC, PS4, XOne
 26. Last Day of June (31.8.) PC, PS4
 27. Tiny Echo (31.8.) PC

A nakonec ještě další dva Free to Play kousky:

 • an Orc‘s Tale: Kriegsruf (1.8.)
 • System Goose Overload (5.8.)
Tisk
Hodnocení:
( Zbývají 4 hlasy pro zveřejnění hodnocení ) Ohodnoťte článek kliknutím na hvězdičku.
 

Napsat nový komentář

Komentář k blogovému článku Herní Novinky - Srpen 2017
Pro psaní musíte být přihlášen.
[+] Smajlíci
:gun: :-) 8-) ;-) :angry: :-D :lol: :dance: :thumbup: :shock: :-( :nah: :lala:
Viwa Repulsive    Jo, tak už vím, kolik mi moji diváci dluží :) ) ) . Ne, dělám to hlavně pro radost, ale jsem ráda, že si to někdy umí spočítat.Viwa Repulsiveviwa-repulsive56675    13.8.2017 18:44 Viwa Repulsive

@ odpověď na komentář od silenyhrac:Jo, tak už vím, kolik mi moji diváci dluží :) ) ) . Ne, dělám to hlavně pro radost, ale jsem ráda, že si to někdy umí spočítat.

silenyhrac napsal:Třicet her vychází během jednoho měsíce (ve skutečnosti jich určitě vychází mnohem víc) ! A z herních webů jsem se dozvěděl ani ne o polovině.

Když si představím, kolik práce obnáší vytvoření takového souhrnného videa ... kdyby jsi věnovala 30 minut jedné hře, vychází to na 15 hodin práce * 400 Kč => někdo by ti měl zaplatit 6 000 Kč ;-)

Viwa Repulsive    Díky!Viwa Repulsiveviwa-repulsive56675    13.8.2017 18:41 Viwa Repulsive

@ odpověď na komentář od Wast:Díky!

Wast napsal:Znám tě a jsi velice dobrá. Určitě tě lidem zde doporučuji a lidi podpořte ji i na YT. Jsem tam začátečník ale kvalitu poznám se nebojte.

Viwa Repulsive    Chápu, děkuju. Ono si dost lidí pouští mé herní série třeba před spaním a kolikrát píší, že u toho usnou, ale myslí to v dobrém. Což taky neberu nijak špatně, jsem ráda, že si po práci odpočinou jednou za čas zrovna u mě. Určitě by se dalo na intonaci zapracovat, ale peníze do toho zase vrážet nechci. Zkusím pohledat rady někde na internetu, bude to chtít hromadu času i práce a třeba se vůbec nepohnu, protože na profesionální komentář podle mě nemám ani povahu, ani hlasivky, ale zkusit to můžu.Viwa Repulsiveviwa-repulsive56675    13.8.2017 18:41 Viwa Repulsive

@ odpověď na komentář od Mythix:Chápu, děkuju. Ono si dost lidí pouští mé herní série třeba před spaním a kolikrát píší, že u toho usnou, ale myslí to v dobrém. Což taky neberu nijak špatně, jsem ráda, že si po práci odpočinou jednou za čas zrovna u mě. Určitě by se dalo na intonaci zapracovat, ale peníze do toho zase vrážet nechci. Zkusím pohledat rady někde na internetu, bude to chtít hromadu času i práce a třeba se vůbec nepohnu, protože na profesionální komentář podle mě nemám ani povahu, ani hlasivky, ale zkusit to můžu.

Mythix napsal:je to jako kdybych si pustila pohádku na dobrou noc, moc pěkný hlas, ale je to takové nezáživné, i když chápu, že to dá práce hodně, ale chybí mi tam ta intonace lepší, lepší výraz než monotonní pro to nenajdu. Nechci se tě nějak dotknout to určitě, už jen kvůli toho hlasu jsem se ti chtěla ozvat. Dále jsou tam ty osobní věci, které tam říkáš a na konci se za ně sice omluvíš to jo, ale ti co tě neznají si to prostě nedovedou spojit a vadí jim to tam. Možná až budu mít čas to s tebou klidně rozeberu to video přes zprávy

FireWolf    Já youtubery nesleduju (minimálně ne ty české) , ale myslím, že tohle bylo velmi dobře zpracované. Ono je parádní, když někdo je normální a nemá tendenci se za každou cenu chovat dětinsky, křičet do mikrofonu nebo tak. Monotónní to možná je, ale to je dáno tím, že je to prostě seznam her, které vychází v daném měsíci. S tím člověk toho moc neudělá. Hlas máš pěkný a dobře se poslouchá, chválím i výběr titulů, protože minimálně z něj to vypadá, že máš aspoň trochu rozhled.

Mimochodem díky, díky tobě jsem si uvědomil, že už za pár dní vychází Project Remedium, což je hra, na kterou čekám už víc jak rok a doufám, že se povede.

PS: A velké plus za ten seznam na konci článku, někteří lidé udělají video a žádný nenapíší. Takže pokud někdo chce, tak si to video ani nemusí pouštět a stačí mrknout na ten seznam titulů dole.

PPS: A malá rada, ale ta je spíše osobní - nečekej od toho nového LiS zázraky. Určitě to nebude stejně kvalitní jako první série a navíc na tom dělají zcela jiní lidé.
FireWolffirewolf28784
    8.8.2017 12:13
FireWolf

Já youtubery nesleduju (minimálně ne ty české) , ale myslím, že tohle bylo velmi dobře zpracované. Ono je parádní, když někdo je normální a nemá tendenci se za každou cenu chovat dětinsky, křičet do mikrofonu nebo tak. Monotónní to možná je, ale to je dáno tím, že je to prostě seznam her, které vychází v daném měsíci. S tím člověk toho moc neudělá. Hlas máš pěkný a dobře se poslouchá, chválím i výběr titulů, protože minimálně z něj to vypadá, že máš aspoň trochu rozhled.

Mimochodem díky, díky tobě jsem si uvědomil, že už za pár dní vychází Project Remedium, což je hra, na kterou čekám už víc jak rok a doufám, že se povede.

PS: A velké plus za ten seznam na konci článku, někteří lidé udělají video a žádný nenapíší. Takže pokud někdo chce, tak si to video ani nemusí pouštět a stačí mrknout na ten seznam titulů dole.

PPS: A malá rada, ale ta je spíše osobní - nečekej od toho nového LiS zázraky. Určitě to nebude stejně kvalitní jako první série a navíc na tom dělají zcela jiní lidé.

silenyhrac    Třicet her vychází během jednoho měsíce (ve skutečnosti jich určitě vychází mnohem víc) ! A z herních webů jsem se dozvěděl ani ne o polovině.

Když si představím, kolik práce obnáší vytvoření takového souhrnného videa ... kdyby jsi věnovala 30 minut jedné hře, vychází to na 15 hodin práce * 400 Kč => někdo by ti měl zaplatit 6 000 Kč ;-)
silenyhracsilenyhrac11429
    7.8.2017 23:15
silenyhrac

Třicet her vychází během jednoho měsíce (ve skutečnosti jich určitě vychází mnohem víc) ! A z herních webů jsem se dozvěděl ani ne o polovině.

Když si představím, kolik práce obnáší vytvoření takového souhrnného videa ... kdyby jsi věnovala 30 minut jedné hře, vychází to na 15 hodin práce * 400 Kč => někdo by ti měl zaplatit 6 000 Kč ;-)Komentář byl autorem naposledy upraven 8.8.2017 22:36

Původní verze před úpravami:Třicet her vychází během jednoho měsíce (ve skutečnosti jich určitě vychází ještě víc) ! A z herních webů jsem se dozvěděl ani ne o polovině.

Když si představím, kolik práce obnáší vytvoření takového souhrnného videa ... i kdyby jsi věnovala jen 30 minut jedné hře, vychází to na 15 hodin práce * 400 Kč => někdo by ti měl zaplatit 6 000 Kč ;-)

Mythix    je to jako kdybych si pustila pohádku na dobrou noc, moc pěkný hlas, ale je to takové nezáživné, i když chápu, že to dá práce hodně, ale chybí mi tam ta intonace lepší, lepší výraz než monotonní pro to nenajdu. Nechci se tě nějak dotknout to určitě, už jen kvůli toho hlasu jsem se ti chtěla ozvat. Dále jsou tam ty osobní věci, které tam říkáš a na konci se za ně sice omluvíš to jo, ale ti co tě neznají si to prostě nedovedou spojit a vadí jim to tam. Možná až budu mít čas to s tebou klidně rozeberu to video přes zprávyMythixmythix30055    7.8.2017 21:40 Mythix

@ odpověď na komentář od Viwa Repulsive:je to jako kdybych si pustila pohádku na dobrou noc, moc pěkný hlas, ale je to takové nezáživné, i když chápu, že to dá práce hodně, ale chybí mi tam ta intonace lepší, lepší výraz než monotonní pro to nenajdu. Nechci se tě nějak dotknout to určitě, už jen kvůli toho hlasu jsem se ti chtěla ozvat. Dále jsou tam ty osobní věci, které tam říkáš a na konci se za ně sice omluvíš to jo, ale ti co tě neznají si to prostě nedovedou spojit a vadí jim to tam. Možná až budu mít čas to s tebou klidně rozeberu to video přes zprávy

Viwa Repulsive napsal:Ahoj, děkuju moc za zpětnou vazbu! Můžeš mi trochu přiblížit, jak to s tou utahaností myslíš? Napadá mě akorát můj klidný projev, ale ten nejspíš jen tak nezměním, respektive nevím zda to zvládnu nebo vůbec chci. Určitě by se nad tím dalo sedět daleko déle a "text" si víc promyslet. Poslední dobou se potýkám s tím, že nemám fantazii a nezvládám napsat absolutně nic kloudného, možná by to chtělo přestávku a přestat si s tím lámat hlavu. Vím, že se tam dost opakují určité fráze, což může po chvilce lézt pěkně krkem. Kvalita jde vždy zvednout, to rozhodně souhlasím. Bohužel v domácích podmínkách a s mým rozpočtem aktuálně kvalitu audia nezvednu v nejbližších pár letech. Nechci znít, jako že se vymlouvám, jen se obávám, že to zkrátka o moc nahoru nepůjde, ale to rozhodně neznamená, že to nebudu dál zkoušet. Doufám jen, že mi můj zápal ještě chvíli vydrží :) . Ještě jednou díky moc.

Wast    Znám tě a jsi velice dobrá. Určitě tě lidem zde doporučuji a lidi podpořte ji i na YT. Jsem tam začátečník ale kvalitu poznám se nebojte.Wastwast14199    7.8.2017 14:10 Wast

Znám tě a jsi velice dobrá. Určitě tě lidem zde doporučuji a lidi podpořte ji i na YT. Jsem tam začátečník ale kvalitu poznám se nebojte.

Viwa Repulsive    Ahoj, děkuju moc za zpětnou vazbu! Můžeš mi trochu přiblížit, jak to s tou utahaností myslíš? Napadá mě akorát můj klidný projev, ale ten nejspíš jen tak nezměním, respektive nevím zda to zvládnu nebo vůbec chci. Určitě by se nad tím dalo sedět daleko déle a "text" si víc promyslet. Poslední dobou se potýkám s tím, že nemám fantazii a nezvládám napsat absolutně nic kloudného, možná by to chtělo přestávku a přestat si s tím lámat hlavu. Vím, že se tam dost opakují určité fráze, což může po chvilce lézt pěkně krkem. Kvalita jde vždy zvednout, to rozhodně souhlasím. Bohužel v domácích podmínkách a s mým rozpočtem aktuálně kvalitu audia nezvednu v nejbližších pár letech. Nechci znít, jako že se vymlouvám, jen se obávám, že to zkrátka o moc nahoru nepůjde, ale to rozhodně neznamená, že to nebudu dál zkoušet. Doufám jen, že mi můj zápal ještě chvíli vydrží :) . Ještě jednou díky moc.Viwa Repulsiveviwa-repulsive56675    7.8.2017 13:46 Viwa Repulsive

@ odpověď na komentář od Mythix:Ahoj, děkuju moc za zpětnou vazbu! Můžeš mi trochu přiblížit, jak to s tou utahaností myslíš? Napadá mě akorát můj klidný projev, ale ten nejspíš jen tak nezměním, respektive nevím zda to zvládnu nebo vůbec chci. Určitě by se nad tím dalo sedět daleko déle a "text" si víc promyslet. Poslední dobou se potýkám s tím, že nemám fantazii a nezvládám napsat absolutně nic kloudného, možná by to chtělo přestávku a přestat si s tím lámat hlavu. Vím, že se tam dost opakují určité fráze, což může po chvilce lézt pěkně krkem. Kvalita jde vždy zvednout, to rozhodně souhlasím. Bohužel v domácích podmínkách a s mým rozpočtem aktuálně kvalitu audia nezvednu v nejbližších pár letech. Nechci znít, jako že se vymlouvám, jen se obávám, že to zkrátka o moc nahoru nepůjde, ale to rozhodně neznamená, že to nebudu dál zkoušet. Doufám jen, že mi můj zápal ještě chvíli vydrží :) . Ještě jednou díky moc.

Mythix napsal:Ahoj, tvé herní novinky mě zaujaly už kdysi a chtěla jsem ti osobně napsat, ukecat tě na Zing a trošku pomoct. Nápad je to hodně dobrý, hlas na to máš, ale bohužel celkově to video působí utahaně a přijde mi to trošku monotónní. Vím, že to dá velkou práci, ale myslím si, že s lepší kvalitou i zvukem bys to dotáhla dál

Mythix    Ahoj, tvé herní novinky mě zaujaly už kdysi a chtěla jsem ti osobně napsat, ukecat tě na Zing a trošku pomoct. Nápad je to hodně dobrý, hlas na to máš, ale bohužel celkově to video působí utahaně a přijde mi to trošku monotónní. Vím, že to dá velkou práci, ale myslím si, že s lepší kvalitou i zvukem bys to dotáhla dálMythixmythix30055    7.8.2017 09:16 Mythix

Ahoj, tvé herní novinky mě zaujaly už kdysi a chtěla jsem ti osobně napsat, ukecat tě na Zing a trošku pomoct. Nápad je to hodně dobrý, hlas na to máš, ale bohužel celkově to video působí utahaně a přijde mi to trošku monotónní. Vím, že to dá velkou práci, ale myslím si, že s lepší kvalitou i zvukem bys to dotáhla dál

O autorovi blogu

Viwa Repulsive
Viwa Repulsive
Žena, 24 let, Vsetín

Jsem optimista, flegmatik, zvrhlík a závislák, co se rád odreaguje ve hrách, jsou pro mě posledních pár let největším koníčkem, odpočinkem, zábavou a uměním.

Jmenuju se Marcela, v herním světě mi říkají Dizzie, Roaan, Viwa, Repulsivka nebo slečna Repulzivní. Fyzicky mám 24, mentálně tak 16 a pocházím z Valašska.

Od 17.1.2014 se k mým hráčským chvílím přidalo pravidelné přispívání videi na můj YouTube kanál, kde naleznete kompletní průchody převážně příběhovými a hororovými hrami, různé ukázky z her a nově i amatérský měsíčník Herní Novinky. Později se přidalo i streamování a nějak mě to ne a ne omrzet. Jen toho času už není tolik, kolik by člověk chtěl svým koníčkům obětovat, a proto se od února zbavuju alespoň dočasně svých pracovních povinností a vrhám se do nich po hlavě!

Nejvíce mě oslovil žánr horor, které však bez zaplého mikrofonu a webky nezvládnu dohrát. Jsem zkrátka velký strašpytel, nervák a hodně často panikařím.

Založit herní BLOG